Blog kategorie
Jaśmina przyniosła Paprocie i Dynie - my uszyliśmy plecaki !
14.jpg


Zwrot „dzień dobry” jest miłym powitaniem i życzeniem dobrego dnia. Z takim przesłaniem Jaśmina i Norbert zakładali swoją firmę, którą od niedawna możecie odwiedzać stacjonarnie, w ich showroomie przy ulicy Wileńskiej 27.Dzieńdobry słynie z niepowtarzalnych wzorów i nadruków na tkaninach. Prezentowane kolekcje charakteryzują się prostym krojem i luźnym wygodnym stylem.W ich szerokim asortymencie znajdziecie między innymi koszulki, kurtki, sukienki, kominy oraz plecaki i torby.

Mieliśmy przyjemność pracować przy ostatnich dwóch produktach. Układ był prosty - Jaśmina dostarcza materiały i wzory - my szyjemy finalny produkt !

W kolaboracji możecie znaleźć nasze flagowe produkty jak Rollpak I oraz produkty zupełnie nowe. Razem z dzieńdobry przygotowaliśmy dla was Warzywniak, Dynie, Piwonie i wiele innych. Wzory na tkaninie są oryginalnym dziełem Jaśminy, także bądźcie pewni, że nie spotkacie ich w sieciowym sklepie.

Dziendobry, tak samo jak PAK.IN rozwija się w duchu Slow Fashion, co sprawia, że to co robimy przynosi dużą satysfakcję. Wspólne działanie do dla nas pewność, że produkty przetrwają więcej niż jeden sezon - to ważne, ponieważ kupując nasze produkty możecie zminimalizować ilość śmieci i zanieczyszczeń środowiska. Stawiamy na jakość i wykonanie projektując i szyjąc nasze produkty w polskich pracowniach.


SHOWROOM:
Wileńska 27, Warszawa
www.dziendobry.com
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl