Blog kategorie
Wero pisze - Kupari
20.jpg

Gdyby Karol Strassburger zapytał w Familiadzie o rzeczy kojarzące się z wybrzeżem Chorwacji, usłyszelibyśmy zapewne radosne „PING!” przy odpowiedziach: kamieniste plaże, jeżowce, palmy. A co powiecie na: urbex, opuszczone hotele, rozbite szyby? BOU! Na ekranie pojawia się duży iks po stronie naszej drużyny. A jednak!

czytaj całość »
Wero pisze - Bośnia i Hercegowina
18.jpg

Gdy niedawno okazało się (jak co roku, zupełnie znienacka), że kończy się lato latko latunio, postanowiliśmy wycisnąć z niego jeszcze ostatnie soki i zabraliśmy nasze niemałe stadko PAK.INów na wycieczkę na południe, ku słońcu, do Bośni i Hercegowiny.

czytaj całość »
PAK.IN Friends - OVORS
10.jpg

PAK.IN Friends to miejsce dla Was i o Was- ludziach do których trafiają nasze plecaki. Chcemy poznać Was bliżej, bo wiemy że Waszą codzienność wypełniają zajawki, kreatywne projekty oraz małe i duże przygody. Z myślą o nich projektujemy i szyjemy nasze produkty. Jesteście dla nas inspiracją, dlatego chcemy poznać Was bliżej.

czytaj całość »
PAK.IN FRIENDS - KUSZproduction
2.jpg

PAK.IN Friends to miejsce dla Was i o Was- ludziach do których trafiają nasze plecaki. Chcemy poznać Was bliżej, bo wiemy że Waszą codzienność wypełniają zajawki, kreatywne projekty oraz małe i duże przygody.

czytaj całość »
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl