PAK.IN WORKSHOP
PAK.IN WORKSHOP to studio projektowe oraz niewielka szwalnia.
Przekuwamy pomysły i idee w realne produkty, które zostają z Wami na długie lata.

 

 

.

PAK.IN powstało w głowach dwójki osób - Karoliny Wiórko i Szymka Jasiona. Zaczęliśmy w 2013 roku nastawieni na produkcję wysokiej jakości wyrobów kaletniczych. Na firmę przekuliśmy pasje wyniesione z domów i kształtowane w trakcie studiów wzorniczych. Tworząc nowe projekty stawiamy na ich funkcjonalność oraz jakość, która zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Oprócz nas, firmę tworzy zespół ludzi dzielących naszą wizję, specjalistów idących we wspólnie obranym kierunku.

.

Szwalnia, pracownia plecaków PAK.INOtwierając PAK.IN, otworzyliśmy również własną szwalnię, którą stale rozwijamy i wyposażamy. Ludzie, którzy zajmują się przygotowywaniem produktu, który trafia w Twoje ręce, to ekipa pełna miłości do tego co robi i co najważniejsze, w pełni profesjonalna. Wszyscy w pracowni wiemy jak dla Klienta ważna jest dbałość o detale i solidne, ręczne wykonanie. Większość produkcji wykonywana jest naszymi rękoma, dzięki czemu zmniejszamy szanse na nieudany produkt. 

 

PAK.IN to sztuka dawania gwarancji, że plecaki, torby i saszetki, które ręcznie tworzymy, będą przez lata towarzyszyły swoim posiadaczom.Nasze produkty muszą być przydatne w różnych warunkach, dlatego sięgamy wyłącznie po specjalistyczne tkaniny i dodatki. W ten sposób zapewniamy Ci jakość i 3-letnią gwarancję. W szwalni korzystamy z nici kaletniczych, przez to nasze produkty są niemal nie do zdarcia, zachowują swój kształt oraz są wodoodporne. 

 

Zespół PAK.IN

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl