Blog kategorie
PAK.IN FRIENDS - KUSZproduction
2.jpg

PAK.IN Friends to miejsce dla Was i o Was- ludziach do których trafiają nasze plecaki. Chcemy poznać Was bliżej, bo wiemy że Waszą codzienność wypełniają zajawki, kreatywne projekty oraz małe i duże przygody. Z myślą o nich projektujemy i szyjemy nasze produkty. Jesteście dla nas inspiracją, dlatego chcemy poznać Was bliżej.

Poniżej przedstawiamy naszych pierwszych przyjaciół: Kubę i Alicję z KUSZproduction

KUSZproduction jest kolektywem zrzeszającym kreatywnych twórców, tworzących spójne, oryginalne treści wizualne. Na przygodę z PAK.INowymi plecakami wybraliśmy się zabierając je na intensywne odkrywanie perełek pięknej Pragi. Tam w miejscach znanych i wyjątkowych dla czeskiej historii sztuki białe plecaki towarzyszyły Nam w słońcu i w deszczu, w miejskim pośpiechu i chwilach wieczornego relaksu. 

W podróży wypróbowaliśmy turystyczne zalety RollPAKa, a na całodzienne miejskie wyprawy pakowaliśmy się do podręcznego LeisurePAKa. Odkryliśmy ich użytkowe zalety oraz wizualną uniwersalność. Eksplorując miasto fotografowaliśmy PAK.INy w miejscach znanych i lubianych, jak most Karola, ale również i tych nieoczywistych - jedynym na świecie kubistycznym kiosku, podziemiach metra czy modernistycznej Willi Müllera.

Przy tworzeniu tych praskich pocztówek KUSZproduction starał się połączyć w jedno indywidualność białego designu, wpisać go w zróżnicowany charakter miasta, a jednocześnie uchwycić lekkość wygodnych podróży. Dziękujemy!

Chcesz opowiedzieć Nam swoją historię ?

Napisz na Adrian@pak-in.pl i zostań naszym przyjecielem

Do usłyszenia !

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl