PAK.IN Friends - OVORS
10.jpg
PAK.IN Friends to miejsce dla Was i o Was- ludziach do których trafiają nasze plecaki. Chcemy poznać Was bliżej, bo wiemy że Waszą codzienność wypełniają zajawki, kreatywne projekty oraz małe i duże przygody. Z myślą o nich projektujemy i szyjemy nasze produkty. Jesteście dla nas inspiracją, dlatego chcemy poznać Was bliżej.

Poniżej przedstawiamy sylwetkę Weroniki Izdebskiej działającej pod nazwą OVORS, podobno nasz plecak zabiera ze sobą wszędzie !

Weronika studiowała prawo i architekturę, obecnie studiuję sztukę operatorską w łódzkiej Filmówce. Na swoim koncie ma okładki płyt, teledyski, edytoriale modowe ale przede wszystkim całą serię wspaniałych zdjęć, które możecie obejrzeć tu: ovors.com oraz na Instagramie pod nazwą @ovors.

Szczerze polecamy przyjrzeć się jej twórczości. Pracę Ovors są bardzo osobiste, czasem intymne, surowe, zimne. Jak wielu naszych przyjaciół lubi podróżować - w poszukiwaniu północnego światła często realizuje swoje projekty w Szwecji lub na Islandii, przywożąc ze sobą zarówno fotografie przestrzeni, jak i portrety, a także krótkie formy filmowe. 'Back Home', teledysk nakręcony na wyspie dla Daniela Spaleniaka podróżował po świecie z ramienia festiwalu Short Waves, jako Krajowa Siódemka- selekcja krótkich metraży reprezentujących młodą polską sztukę filmową.

Obecnie Weronika planuje kolejną podróż na Islandię, a w dalszej perspektywie- lot na Spitsbergen. Już nie możemy się doczekać kolejnych zdjęć. 

Produkty widoczne na zdjęciach:

Plecak RollPAK Basic /black/

Plecak BriefPAK Case /black/

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl