Blog kategorie
PAK.IN Friends - Wero i Szaman
8.jpg

PAK.IN Friends to miejsce dla Was i o Was- ludziach do których trafiają nasze plecaki. Chcemy poznać Was bliżej, bo wiemy że Waszą codzienność wypełniają zajawki, kreatywne projekty oraz małe i duże przygody. Z myślą o nich projektujemy i szyjemy nasze produkty. Jesteście dla nas inspiracją, dlatego chcemy poznać Was bliżej.

Cześć! 
Nazywamy się Wero i Szaman i czujemy się ambasadorami marki PAK.IN odkąd tylko poznaliśmy pierwsze projekty. 

Przez nasze ręce i plecy przewinęło się już 7 różnych plecaków, które towarzyszyły nam w niezliczonych podróżach (foty poniżej!). Czy to znaczy, że plecaki PAK.IN tak szybko się zużywają? Nie! To znaczy, że za każdym razem, gdy pojawia się nowy model, po prostu wpadamy w zachwyt i musimy go mieć!

Urozmaicamy sobie nasze codzienne życie częstymi podróżami i już od kilku lat nie wybieramy się nigdzie bez PAK.INów. Sprawdzają się świetnie jako bagaż podręczny (także w samolocie!), ale też jako główny bagaż na wyprawę. Dotychczas udało nam się przetestować plecaki w bardzo różnych kategoriach, i zawsze sprawdzały się świetnie.

Wyprawy górskie w Gruzji i kuchenka gazowa w DailyPAKu dodatkowo spiwór podczepiony pod spód? Żaden problem!

Długie piesze wędrówki przez Florydę – potwierdzamy, plecaki mieszczą ubrania, izotoniki i kabanosy wystarczające do przeżycia kilku dni na odludziu :)

City exploring – PAK.INy w swoim żywiole!Kempingowe życie – nic tak nie ułatwia życia w Żuku albo VW T3 jak dobrze spakowane plecaki – nic tak dodatkowo nie poprawia estetyki w Twoim vanie, jak dobrze spakowane plecaki PAK.IN :)

Nie oszczędzamy plecaków także na co dzień – do codziennych dojazdów do pracy rowerem Szaman używa RollPAKa z kolekcji Basic, zaś Wero DailyPAKa oraz BriefPAKa, także z kolekcji Basic. W najbliższych miesiącach planujemy bliżej zapoznać się z serią Explore i poddać ją konkretnym testom przy nadchodzących podróżach!

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl